В РФ створили “Азовський військово-морський округ”. Розвідка Британії назвала мету


14:0707.07.2023

ВМФ Росії 1 липня 2023 року створив новий Азовський військово-морський округ зі штаб-квартирою в окупованому українському портовому місті Маріуполь. Швидше за все, він зосередиться на підтримці тилових та контрпартизанських завдань.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, у підпорядкуванні Чорноморського флоту (ЧФ) округ командуватиме вісьмома бойовими кораблями, зокрема трьома сучасними корветами типу “Каракурт”, які можуть запускати крилаті ракети “Калібр”.

За даними британської розвідки, Азовське море є життєво важливим морським регіоном для Росії, оскільки воно пов’язує її внутрішні водні шляхи з міжнародними морськими шляхами. У контексті війни це може бути альтернативний варіант поповнення запасів збройних сил, якщо сухопутні маршрути Росії на південь України будуть порушені.

“Азовський військово-морський округ, швидше за все, зосередиться на підтримці тилових та контрпартизанських завдань, вивільняючи основний ЧФ для зосередження на далеких ударних операціях та направленні морської сили далі за кордон”, – зазначають у Міноборони Британії.

Нагадаємо: Як корвет “Іван Мазепа”. ВМС України матимуть чотири нових бойових кораблі© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube