Миколаїв відвідав Посол Бельгії в Україні Петер Ван де Велде (ФОТО)


16:4605.07.2023

4 липня Миколаїв відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Петер Ван де Велде. 

В рамках робочої поїздки пана Посла до нашого міста відбулась зустріч з мером Миколаєва Олександром Сєнкевичем. У заході також взяли участь віцемер Сергій Коренєв та заступник директора департаменту міського голови Ігор Філіппов.

Про це повідомили в Миколаївській міській раді, передає Інше ТВ.

Олександр Сєнкевич та Петер Ван де Велде обговорили ситуацію, що склалася в нашому місті під час повномасштабного вторгнення росії в Україну, наслідки збройної агресії рф та те, як місто справляється з ними.

Міський голова повідомив, що окупанти намагалися завдати якомога більше шкоди. Вони майже щодня обстрілювали Миколаїв, аби тероризувати мирних мешканців та зруйнувати цивільну інфраструктуру. Через це  загинуло 157 містян, 733 особи отримали тяжкі поранення. Були пошкоджені  або зруйновані школи, дитячі садки, лікарняні заклади, житлові будинки та підприємства. 

Мер підкреслив, що Миколаєву буде допомагають іноземні партнери, які надали обладнання та засоби для підготовки до зими, будівельні матеріали для відновлення пошкоджених будинків та об’єктів соціальної інфраструктури, системи зворотного осмосу для забезпечення містян очищеною водою, пасажирський транспорт і техніку для комунальних служб, яка щодня працює для наведення порядку в Миколаєві.

«Не чекаючи завершення бойових дій, ми готуємо фундамент для відновлення нашого міста. Разом з міжнародними партнерами розробляємо Майстер-план. Крім того, готуємо Стратегію розвитку Миколаєва. Це дуже важливі містобудівні документи, адже вони визначатимуть, куди далі буде рухатися місто», – сказав Олександр Сєнкевич.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаїв з робочим візитом відвідали члени Представництва ООН – розповіли, чим допомогли (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube