РФ не збережеться в нинішньому вигляді – Данілов


07:3803.07.2023

Секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що Захід має розпрощатися з ілюзією, що Росія існуватиме в нинішньому вигляді.

“Росія буде фрагментована, і світ повинен до цього готуватися”, – заявив Данілов в інетвр’ю німецькому виданню Bild, пише Кореспондент.

За його словами, Захід повинен відмовитися від ілюзій, що Росія збережеться в нинішньому вигляді. Кремль “не може контролювати таку велику територію, у нього немає можливості”, зазначив Данілов.

Заколот вагнерівців показав, що “Росія не є державою”, сказав секретар РНБО. “Захід повинен зрозуміти, що Росія фрагментована і немає сили, яка могла б утримати її разом”, – додав він.

Данілов розповів, що під час заколоту найманців Вагнера Україна проаналізувала, як з ним впоралися в російських регіонах.

“У нас є аналіз того, як реагували регіони під час повстання Пригожина. Можу сказати, що на основі цих аналізів можна сказати, як буде виглядати Росія після розпаду… Татарстан буде окремим, Дагестан буде окремою країною, яка не має нічого спільного з Росією. Це колонії Російської Федерації”, – сказав секретар РНБО.

Читайте: Секретар РНБОУ Олексій Данілов: Брудна пропозиція Хаас-Купчана, або чому Захід втратить себе, спробуючи посадити Київ та москву за стіл переговорів© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube