Вибухівка на дні. Після заколоту Пригожина нібито був замах на Путіна – але якийсь дурний


09:0002.07.2023

 Інцидент стався на третій день після придушення заколоту Пригожина: 26 червня очільник “вагнерівців” прийняв умови перемовників після того, як напередодні — 24-25 червня — підійшов впритул до Москви.

Автори інтернет-проєкту про злочини російських чиновників розповіли про низку подій, які сталась у Москві під час руху кортежу Путіна. Зокрема, працівники Федеральної служби охорони (ФСО) врятували очільника Кремля від замаху — нібито мала вибухнути міна, яку заклали на дні Москви-ріки. Про ситуацію, яка склалась у столиці РФ, ідеться у статті британського таблоїду Daily Express.

Журналісти зацікавились подіями, описаними в Telegram-каналі “ВЧК-ОГПУ”. Неназвані джерела у правоохоронних органах розповіли, що ФСО отримала інформацію: під одним з мостів через річку вибухне міна якраз тоді, коли через міст їхав би кортеж Путіна. При цьому міну закладуть у потрібне місце за допомогою баржі.

Подія сталась 29 червня 2023 року. Близько 8-ої ранку ФСО отримала “сигнал”, що біля одного з мостів помітили підозріле судно, яке нібито займалось якимись ремонтними роботами. Силовики прибули на місце подій і заявили, що судно потрібно перемістити. Причина — рух путінського кортежу.

Після цього події активізувались:

  • водолази перевірили дно річки;
  • фсошники перевірили документи у всіх людей, які перебували на баржі;
  • спецпризначенці зажадали побачити папери, в яких ідеться про необхідність проведення ремонту.

Не ясно, які висновки зробила ФСО. Однак у дописі вказано, що з усіма, хто був на баржі, досі працюють “спеціальні органи”.

Громадяни записали кілька відео, на яких видно, як біля берега стоїть баржа, а навколо — близько п’яти невеликих катерів.

На відео силовики на катері пропливають по Москві біля Новоарбатського мосту.

Вказано, що події відбувались у районі Центру міжнародної торгівлі (ЦМТ). Місцевість — у Пресненському районі у центрі Москви, за 3 км від резиденції Путіна у Кремлі.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube