Прем’єр-міністр Іспанії Санчес зустрівся з Зеленським і виступив в Раді (ВІДЕО)


15:2401.07.2023

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Іспанії Педро Санчесом у суботу, 1 липня. Зустріч пройшла у Києві.

Санчес приїхав до України у символічну дату – перший день головування Іспанії в ЄС. Український президент подякував прем’єру за підтримку.

“Наш спільний європейський дім точно вже не уявити без України, без нашої сміливості й відданості свободі та справедливості”, – зазначив Зеленський.

Санчес також виступив у ВР і повідомив про допомогу Україні в розмірі 55 млн. євро.

“Сьогодні моя країна, Іспанія, вирішила виділити додаткові 55 млн євро, в тому числі 51 млн євро через Світовий банк для фінансування малого та середнього бізнесу в Україні”, – сказав Санчес.

Ще 4 млн євро, за його словами, буде виділено через програму розвитку ООН для створення в Україні шкіл з “зеленими” та стійкими енергосистемами.

Він наголосив, що відбудова потребуватиме часу і інвестицій і Іспанія підтримує Україну у цьому процесі. Санчес зазначив, що в окремих сферах, як от залізниця, іспанські компанії мають ноу-хау, які стануть у нагоді.

“Іспанський уряд підтримає фінансування для адаптації та модернізації інфраструктури у вашій країні. Однак ми розуміємо, що відбудова і процвітання настануть якщо тільки буде досягнуто умов тривалої безпеки” – заявив Санчес.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube