Міністри оборонних відомств США і Німеччини пообіцяли продовжувати підтримку України


10:0629.06.2023

Міністр оборони США Ллойд Дж. Остін ІІІ і міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус 28 червня пообіцяли продовжувати тісне партнерство на підтримку України і захист спільних цінностей своїх країн.

Обидва лідери зустрілися в Пентагоні під час першого офіційного візиту Пісторіуса до Вашингтона в якості міністра оборони. 

Про це повідомляє сайт Пентагону, передає Інше ТВ.

“Оскільки Росія продовжує керувати цією війною за власним вибором, я ціную все, що Німеччина зробила для зміцнення потенціалу України, – сказав Остін Пісторіусу. – Ваша допомога у сфері безпеки і тренування українських захисників була неоціненною, і ми повинні продовжувати наполегливо працювати, щоб допомогти Україні досягти успіху”.

Остін сказав, що Україна перебуває у “ключовому моменті” своєї боротьби за суверенітет, і він обговорив з Пісторіусом, як США і Німеччина можуть відповісти на нагальні виклики, що стоять перед країною.

У травні Німеччина оголосила про надання Україні військової допомоги на суму 2,7 мільярда євро, включаючи десятки танків Leopard, системи протиповітряної оборони та бронетранспортери, серед іншого.

Пісторіус заявив, що Німеччина, країна, яка колись була на самому східному фланзі НАТО, несе “особливу відповідальність” за продовження захисту альянсу.

Як повідомляло Інше ТВ, ФРН профінансує виробництво артилерійських боєприпасів для України – ЗМІ© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube