Єврокомісія надасть усну оцінку виконання Україною критеріїв як кандидата у члени ЄС


13:3622.06.2023

Європейська комісія на неформальному засіданні Європейської ради із загальних питань надасть усну оцінку виконанню Україною, яка є країною-кандидатом у члени ЄС, критеріїв, які необхідні для початку переговорів про вступ до ЄС.

Про це перед початком засідання, яке відбудеться в четвер у Стокгольмі, столиці Швеції, яка головує в ЄС, повідомила міністерка Швеції у справах ЄС Джессіка Росвалл, пише «Інтерфакс-Україна».

Вона нагадала, що в середу посли країн-членів ЄС погодили 11 пакет санкцій для РФ.

“Важливо, щоб ми продовжували чинити тиск на Росію. Це дуже важливий пріоритет для Шведського президентства. Сьогодні я запросила своїх колег обговорити майбутнє ЄС, як підготуватися до майбутнього розширення, до майбутніх викликів. Важливо, щоб ми розпочали це обговорення. У нас буде усне інформування комісією про прогрес у сфері проведення реформ, коли йдеться про Україну, Молдову та Грузію», – відмітила міністерка Швеції у справах ЄС.

Вона не стала вдаватися в деталі про майбутню доповідь, зазначивши, що зможе говорити про це після обговорення. “Звісно, ми хочемо почути, як далеко просунулися реформи в цих трьох країнах», – сказала Джессіка Росвалл.

Як повідомляло Інше ТВ, на початку травня цього року Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Україна має бути готовою до вступу в ЄС через два роки.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube