ЄС відреагував на наміри росії провести “вибори” на окупованих територіях України


15:2518.06.2023

Європейський Союз засуджує наміри росії провести у вересні “вибори” на тимчасово окупованих територіях України і заявляє, що у рф немає законних підстав для подібних дій. Також у ЄС підкреслили, що всі причетні до цього особи зіткнуться з наслідками. Про це йдеться в заяві прессекретаря Європейської служби зовнішніх справ, поширеній у суботу, передає УНН.

«Цього тижня центральна виборча комісія росії ухвалила рішення провести у вересні «вибори» на територіях України, тимчасово окупованих росією, що є ще одним порушенням міжнародного права. Це ще одна марна спроба росії вдавати, що вона узаконює свій незаконний військовий контроль і спробу анексії Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя», – ідеться в заяві.

Зазначається, що це серйозно порушує Статут ООН і незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

«У росії немає законних підстав для подібних дій на території України. росія, її політичне керівництво і всі, хто причетний до організації цих так званих виборів, зіткнуться з наслідками своїх незаконних дій», – наголошується в заяві.

Окрім того, Європейський Союз підкреслює, що залишається непохитним у своїй підтримці України.

«росія повинна негайно, повністю і беззастережно вивести всі свої війська і військову техніку з усієї території України в межах її міжнародно визнаних кордонів», – сказано в заяві.

Читайте: Російська ЦВК призначила вибори на окупованих українських територіях на 10 вересня© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube