Зеленський розповів про події на фронті, та відзначив шість підрозділів (ВIДЕО)


22:4215.06.2023

Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні розповів про події на фронті, та відзначив шість підрозділів.

“Я дякую всім нашим воїнам, кожному підрозділу, кожній бойовій бригаді за сьогоднішній день – за сьогоднішні бої. Особливо відзначу шість підрозділів. ОСУВ «Хортиця» – десантників нашої потужної 80-ї окремої бригади ДШВ. ОСУВ «Таврія» – воїнів нашої 23-ї окремої механізованої бригади, морпіхів 35-ї, 37-ї окремих бригад, воїнів 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади та 128-ї окремої бригади сил ТРО… Дякую всім вам, хлопці, за вашу результативність! За силу, відвагу й за те, що повертаєте Україні українську землю і посилюєте нашу українську волю.
Слава кожному і кожній, хто зараз у бою, на бойових постах і бойових завданнях! Слава всім, хто тренує наших воїнів, хто лікує та реабілітує захисників і захисниць після поранень!
Дякую всім у світі, хто допомагає… І до речі, черговий «Рамштайн» сьогодні пройшов доволі результативно. Ще міцнішаєм! Слава Україні!” – сказав Зеленский.

Читайте: Зеленський звернувся до парламенту Швейцарії і назвав “життєво важливим” дозвіл на реекспорт зброї в Україну© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube