Шеф Пентагону висміяв фейки РФ про втрати ЗСУ


21:5015.06.2023

Росіяни поширюють фото і відео з одними та тими самими одиницями підбитої української техніки тисячу разів із десяти ракурсів. Про це на брифінгу після 13-го засідання у форматі Рамштайн заявив міністр оборони США Ллойд Остін, коментуючи втрати Збройних сил України, пише Кореспондент.

“Що стосується втрат у техніці: це війна. Так, ми знаємо, що пошкодження на полі бою будуть з обох сторін. Але важливо, що в українців є можливість відновити пошкоджену техніку, відремонтувати, де це можливо, і повернути цю техніку в бій. А також те, що в них є засоби, щоб продовжувати просувати можливості вперед”, – сказав він.

Остін зазначив, що пошкодження військової техніки триватимуть, проте українські сили мають високу боєздатність і бойову міць.

“Я думаю, що росіяни показували нам ті самі п’ять машин майже тисячу разів із десяти різних ракурсів”, – зазначив глава Пентагону.

За його словами, “це буде важка битва”, однак так і очікувалося.

Читайте: «Маємо певні успіхи, реалізовуємо наші плани, рухаємося вперед» – Залужний розповів Міллі про ситуацію на фронті напередодні чергового «Рамштайну»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube