Чи не запізно? Шойгу намагається врятувати свій імідж, – розвідка Британії


12:2012.06.2023

Минулого тижня міністр оборони Росії Сергій Шойгу зберігав високу публічну активність, ймовірно, з метою представити себе відповідальним за стратегічні питання, тоді як Україна прискорює наступальні операції.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, Шойгу дав принаймні два коментарі щодо оборонних операцій Росії, зокрема зробив серйозно перебільшені заяви про втрати України. Це контрастує з іншими ключовими періодами війни, коли він зникав із публічного поля.

За даними британської розвідки, Шойгу також закликав російську оборонну промисловість подвоїти свої зусилля та розкритикував офіцерів Західного військового округу за недостатньо швидке відправлення резервної бронетехніки на фронт.

“Шойгу, ймовірно, гостро усвідомлює необхідність підтримки позитивного іміджу перед все більш відвертою критикою з боку деяких співвітчизників”, – зазначають у Міноборони Британії.

Нагадаємо, позашлюбний син Шойгу втік з РФ перед оголошенням мобілізації (ВІДЕО)

Шойгу наказав всім “добровольчим загонам”, які воюють проти України, до 1 липня підписати контракти з армією. Це стосується всіх ПВК, зокрема і “вагнерівців”, але Пригожин вже відмовився.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube