Зеленський ввів у дію рішення про санкції щодо 178 осіб. Серед них – суддя КС РФ Зорькін, який подарував Путіну карту нібито без України


14:4711.06.2023

Президент України Володимир Зеленський своїм указом увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) від 11 червня 2023 року “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Указ №321/2023 було опубліковано на сайті глави української держави.

“Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю: 1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 червня 2023 року “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, – ідеться в тексті документа.

“Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України”, – також зазначається в документі.

Всього санкціїї застовосуються проти 178 осіб, з яких 80 – колишні громадяни України, решта – росіяни. Серед підсанкційних осіб – судді РФ, зокрема судді конституційного суду Росії, на чолі з головою Конституційного суду Росії Валерієм Зорькіним. Нагадаємо, це той самий Зорькін, який подарував російському президенту Путіну старовинну карту XVII століття, за його словами, “зроблену самими французами”. На цій карті нібито не було України, про що з радістю головний суддя РФ і повідомив Путіну. А насправді Україна є і на цій карті – карту ідентифікували, брехня сплила.

Є в санкційному списку і судді, які зрадили присягу України.

Указ набуває чинності з дня його опублікування.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube