Київська облрада проголосувала за заборону діяльності УПЦ МП


06:3510.06.2023

Київська облрада підтримала проект рішення про заборону діяльності Української православної церкви (Московського патріархату).

Про це у Фейсбуці повідомив депутат Київської обласної ради Роман Титикало, передає ua.news.

«Сьогодні Київська обласна рада підтримала проєкт рішення фракції Європейська Солідарність Київщини щодо заборони діяльності УПЦ Московського патріархату», – зазначив Титикало.

Він зауважив, що депутати обласної ради вважають діяльність релігійних організацій (об’єднань), які мають доведений церковно-канонічний зв’язок з країною-агресором (рф) такою, що порушує державні інтереси та загрожує національній безпеці.

«Вважаємо, що на території України не може діяти релігійна організація, яка фактично контролюється країною-агресором та підтримує її злочини. Враховуючи вищезазначене, Київська обласна рада просить Верховну Раду України невідкладно розглянути законопроєкти про заборону діяльності УПЦ МП», – підкреслив Титикало.

Як повідомляло Інше ТВ, в квітні на території Волинської області заборонено діяльність Української православної церкви Московського патріархату.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube