Президентка Єврокомісії закликала надати Україні далекобійну зброю


13:0831.05.2023

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн закликала “тих, хто може” надати Україні артилерію та системи озброєння великої дальності.

Про це вона сказала під час виступу в середу на форумі Globsec у Братиславі, передає УНН.

“Нагальна потреба – ви це знаєте – це військова допомога для підтримки зусиль українських збройних сил. Ось чому ми тільки-но запропонували документ про виробництво боєприпасів — ми називаємо його ASAP. Ми хочемо підштовхнути нашу оборонну промисловість до збільшення виробництва гостро необхідних 155-міліметрових та 152-міліметрових артилерійських снарядів. А ті, хто можуть, повинні надати артилерію та системи озброєння великої дальності, які можуть допомогти Україні вирівняти розрив на полі бою в дальності до сил вторгнення”, – сказала фон дер Ляєн.

Вона додала, що підтримка також потрібна для бойової підготовки українських сил. “Держави-члени роблять багато, і ми, на європейському рівні, теж робимо свою частку. До кінця року ми підготуємо 30 тисяч військовослужбовців та жінок-військовослужбовців”, – зазначила голова Єврокомісії.

Як повідомляло Інше ТВ, Україна незабаром переможе, Європа вже готується допомагати у відновленні та інтеграції – фон дер Ляєн на Biennale Architettura 2023© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube