Мобілізація не допомогла армії РФ, стало тільки гірше, – розвідка Британії


11:2224.05.2023

Примусова мобілізація, проведена на території Росії, погіршила дисципліну в російської армії. Тих, хто йде в самоволку, у вигляді покарання відправляють на війну з Україною.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, достовірні дослідження незалежних російських журналістів свідчать про те, що з січня по травень 2023 року російські військові суди розглянули 1053 справи про самовільне відлучення особового складу (“самоволку”) – більше, ніж за весь 2022 рік.

За даними британської розвідки, російські військові щосили намагалися підтримувати дисципліну у своїх лавах, але їхні проблеми, швидше за все, погіршилися після примусової мобілізації резервістів з жовтня 2022 року.

Судові дані свідчать, більшість осіб, визнаних винними у відході в самоволку, нині караються умовними термінами, що означає, що вони можуть бути переведені в зону “спецоперації”.

“Зусилля Росії щодо покращення дисципліни були зосереджені на тому, щоб подавати приклад ухилянтам та заохочувати патріотичну запопадливість, а не усувати корінні причини розчарування солдатів”, – зазначають у Міноборони Британії© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube