Донька Лаврова прилетіла на весілля до Грузії. Після протесту її вивезли (ФОТО, ВІДЕО)


20:0420.05.2023

Біля готелю “Кварліс тба” (“Озеро Кварелі”) у грузинській Кахетії проходить акція протесту проти перебування там дочки глави МЗС РФ Катерини Винокурової. Поліція затримує протестувальників.

Про це повідомляє Грузія Онлайн.

Донька Лаврова прилетіла на весілля до Грузії. Після протесту її вивезли (ФОТО, ВІДЕО) 1
Донька Лаврова прилетіла на весілля до Грузії. Після протесту її вивезли (ФОТО, ВІДЕО) 7

За інформацією, що поширилася в Грузії, в готелі “Кварліс тба” перебуває дочка Лаврова. Там нібито відбувається підготовка до весілля брата чоловіка Винокурової.

У готелі при цьому не підтверджують інформацію про перебування там дочки Лаврова. Як зазначається у поширеній готелем заяві, постояльці з прізвищем Лавров не фіксуються та не фіксувалися раніше.

Тим часом активісти закидали яйцями мікроавтобуси, що виїхали з готелю. Вони скандували: “Росіянам немає місця у Грузії”.

За даними Радіо Свобода, грузинські правоохоронці затримали близько 20 учасників акції.

Врешті президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що весілля брата зятя глави МЗС РФ Сергія Лаврова в Грузії не відбудеться, родина виїхала з країни. Про це повідомляє Грузія Онлайн.

“Щодо сьогоднішнього інциденту, хоча мені було досить складно зв’язатися, я нарешті отримала запевнення від міністра внутрішніх справ, що та родина, ті люди, які сьогодні збиралися відзначити другий день весілля, поїхали, і весілля таким чином сьогодні не відбудеться”, – сказала Зурабішвілі.

Донька Лаврова прилетіла на весілля до Грузії. Після протесту її вивезли (ФОТО, ВІДЕО) 3
Донька Лаврова прилетіла на весілля до Грузії. Після протесту її вивезли (ФОТО, ВІДЕО) 8

Президент назвала це перемогою грузинського народу.

За інформацією видання Mtavari, Катерина Лаврова з чоловіком залишили межі Грузії і зараз перебувають в Саудівській Аравії. Водночас наречена та решта гостей весілля до цього часу проживають у готелі, повідомляє видання.

Дочка Лаврова – Катерина Винокурова

Вона народилася 1982 року в Нью-Йорку, а отже має американське громадянство. Навчалася у Мангеттенській школі, закінчила Колумбійський університет, де вивчала політологію. Диплом магістра з економіки отримала у Лондоні.

Здобувши хорошу американську та європейську освіту, дівчина повернулася до Москви. Повідомлялося, що вона працювала директоркою російського відділення британського аукціонного будинку Christie’s, який займається продажем антикваріату та предметів мистецтва. Доросла там до посади директорки, але потім 2015 року у неї з’явилася можливість придбати власний бізнес – проєкт Smart Art. Компанія займається просуванням та розвитком предметів мистецтва та є посередником між колекціонерами та художниками.

Катерина одружена з Олександром Винокуровим. Пара познайомилася, коли дівчина проходила післяуніверситетську практику у Лондоні, 2008 року.

Донька Лаврова прилетіла на весілля до Грузії. Після протесту її вивезли (ФОТО, ВІДЕО) 5
Донька Лаврова прилетіла на весілля до Грузії. Після протесту її вивезли (ФОТО, ВІДЕО) 9

Олександр Винокуров — російський управлінець, топменеджер низки інвестиційних компаній, керівний партнер та президент інвестиційної компанії Marathon Group (Марафон Груп), основний акціонер великого російського фармацевтичного дистриб’ютора “СІА Груп” та аптечної мережі “Мега Фарм”. Стрімкою кар’єрою завдячує зв’язкам свого батька Семена Винокурова, який тривалий час займався фармацевтичним бізнесом у Москві та підтримці тестя Сергія Лаврова. Має російське та ізраїльське громадянства.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube