Зеленський розповів про перший день в Японії (ВІДЕО)


19:1120.05.2023

Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні розповів про перший день зустрічей та переговорів в Японії напередодні саміту G7.

-Я зустрівся з Джорджією Мелоні, головою італійського уряду. Ми подивилися, як тепер можемо зміцнити разом з Італією наші можливості захистити життя від російського повітряного терору.

Розмови з Ріші – паном Прем’єр-міністром Великої Британії. Подякував йому за лідерство у розвитку наших можливостей у небі: Велика Британія дуже активно займається питанням сучасних винищувачів для України, а це історичні речі.

Я поспілкувався з прем’єр-міністром Індії Моді. Серйозна розмова. Я дав новини про перебіг нашої Формули Миру. Я вірю, що Індія візьме участь у відновленні міжнародного порядку, який явно потрібен всім вільним народам.

Поспілкувався з президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем. Безпека, оборона, економіка, наша спільна політика – це об’єднання потенціалів України та всього Європейського Союзу.

Зустрівся з президентом Франції Макроном. Регулярно обмінюємося думками щодо безпекової ситуації, розглядаємо різні варіанти наших спільних оборонно-політи. І цього разу теж. Змістовна розмова. Додає впевненості в нашому русі до перемоги України.

Також відбулась зустріч з канцлером Німеччини паном Шольцем. Ми обговорили з Олафом, як ми можемо пришвидшити справедливий мир в Україні та як зміцнити нашу спільну роботу в рамках G7.

Немає такого дня, щоб Україна не стала сильнішою!Слава Україні!© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube