Молдова хоче вийти з міжпарламентської асамблеї СНД через напад РФ на Україну


13:1615.05.2023

Молдова може вийти з Міжпарламентської асамблеї СНД. Глава парламенту Ігор Гросу заявив, що після того, як “засновник СНД Росія варварськи напала на Україну”, Молдова не може “залишатися за одним столом переговорів зі країною-агресором”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на News Maker.

“Як голова парламенту я оголошую, що ініціював процедуру виходу Молдови з міжпарламентської асамблеї СНД”, – зазначив він.

За словами Гросу, він уже встиг обговорити цю ініціативу з громадянами, парламентською фракцією партії “Дія та солідарність” (PAS), а також із президентом Майєю Санду.

“Після того, як засновник СНД Росія варварськи напала на Україну, ця організація більше не може зватись спільнотою. Це стане першим кроком для виходу нашої країни з СНД, від якого Молдова відокремлена географічно після виходу України”, – зазначив Гросу.

Найближчим часом він також планує повідомити свою ініціативу прем’єр-міністру Доріну Речану і підготувати законопроект до наступного засідання Постійного бюро парламенту.

“Ми готові відокремитися від джерела зла, війни і бідності. За 30 років ми довели, що прагнемо процвітання і демократії і кращого майбутнього. СНД – це організація, створена Росією на руїнах СРСР, щоб тримати під контролем. не можемо залишатися за одним столом переговорів зі країною-агресором”, – підкреслив Гросу.

Читайте: Канада в рамках антиросійських санкцій має намір запроваджувати заходи і проти громадян Молдови© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube