Спецпредставник Китаю відвідає Україну та Росію


18:4012.05.2023

Спеціальний представник Китаю у справах Євразії Лі Хуей відвідає Україну та ще декілька країн наступного тижня. Про це сказав речник МЗС КНР Ван Веньбінь, повідомляє газета South China Morning Post у п’ятницю, 12 травня, пише Кореспондент.

Так, починаючи з 15 травня Лі Хуей відвідає Україну, Польщу, Францію, Німеччину та Росію, щоб “обговорити вирішення української кризи”.

Лі Хуей, дипломат рівня заступника міністра, стане найвищим китайським чиновником, який ступить на українську землю з моменту вторгнення Росії в лютому 2022 року.

“Візит китайських представників до відповідних країн є черговою демонстрацією прихильності Китаю сприянню миру та переговорам. Це повністю демонструє, що Китай твердо стоїть на боці миру”, – сказав Ван Веньбінь.

На його думку, “нинішня криза в Україні затягується та загострюється, а побічний ефект продовжується”.

“Китай готовий продовжувати відігравати конструктивну роль у розбудові більшого міжнародного консенсусу щодо припинення вогню, початку мирних переговорів і запобігання ескалації ситуації для сприяння політичному врегулюванню кризи в Україні”, – резюмував Ван Веньбінь.

Читайте: Авіаносець “Варяг” з Миколаєва попав у Китай разом з конструкторами та 20-ма тонами документації. Як Україна здавала технології© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube