Зеленський може зустрітися з Папою в рамках “блискавичного” візиту до Риму (ФОТО)


21:2711.05.2023

Президент України Володимир Зеленський, в рамках серії візитів до країн ЄС, може запланувати блискавичний візит до Риму найближчими днями, щоб зустрітися з прем’єр-міністром Джорджо Мелоні, яка вже відвідувала Київ.

Зеленський може зустрітися з Папою в рамках "блискавичного" візиту до Риму (ФОТО) 1
In una foto dall’ufficio stampa la premier Giorgia Meloni, e il presidente dell’Ucraina Volodymyr Zelensky all’incontro che si è svolto a Kiev, 21 febbraio 2023. ANSA +++ HO NO SALES – DITORIAL USE ONLY +++

Про це повідомляють кілька кваліфікованих міжнародних джерел.

Зеленський вже побував у Гельсінкі (Фінляндія) та Гаазі (Нідерланди), а найближчими днями, як повідомляють німецькі ЗМІ, він спочатку відвідає Берлін, де зустрінеться з канцлером Шольцем та президентом Штайнмаєром. Рим також може бути включений до цієї програми, що наразі не підтверджено джерелами в італійській виконавчій владі.

“Не виключено, що Папа зустрінеться з українським президентом у суботу”. Про це джерела у Ватикані повідомили агентству ANSA, реагуючи на чутки про те, що президент Володимир Зеленський може здійснити блискавичний візит до Риму. Наразі це лише гіпотеза, а тому немає офіційного підтвердження часу і місця цієї можливої зустрічі.

Папа Римський приймав українського прем’єр-міністра Дениса Шмигаля кілька тижнів тому, а Зеленського він приймав ще до війни в лютому 2020 року.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube