Знову скандал. Орбан заявив, що частина України ісконно угорські території, а перемогти РФ неможливо


11:5406.05.2023

Віктор Орбан зробив скандальну заяву про приналежність частини України до Угорщини.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав частину Закарпаття давньою угорською землею, яка зараз належить Україні
Про це Орбан сказав у етері Radio Kossuth, повідомляє УНІАН.  

Така заява пролунала у радіоетері, проте вона не увійшла до підсумкового матеріалу, який було викладено на YouTube.

«Втрати українців – це й наші втрати… В Україні теж живуть угорці, частина України – це давня угорська земля, яка зараз належить Україні. Закарпатські угорці не іммігрували, їх туди не занесло вітром. Вони завжди там жили, це їхня країна, це їхня земля. Вони теж гинуть у війні. Ми, угорці, подвійно мотивовані принести мир в Україну і завжди шукаємо можливості зробити свій внесок у справу миру», – розповів Орбан. 

В ході того ж інтерв’ю Орбан висловив сумніви в неминучій поразці Росії.

«У мене не вистачить фантазії уявити, що хтось може перемогти ядерну державу. Думати, що росіяни склавши руки будуть дивитися, як їх перемагають, ламають їх політичну систему, вбивають їх президента, влаштовують атаку дронів над Червоною площею, вірити, що вони будуть мовчки дивитися і змиряться з військовою поразкою, можуть ті, хто не виріс з дитячого віку. Так в казці буває, в реальності немає», – сказав він.

Нагадаємо: “Для колаборантів Путіна і всіх тих, хто хоче миру ціною знищення України, у мене є тільки одне послання: “Иди на х#й” – міністр закордонних справ Словаччини відповів Орбану© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube