І за полярним колом? “Флешмоб” скасування парадів докотився до Тюмені і далі


14:5204.05.2023

Паради на 9 травня росіяни скасовують не тільки в тимчасово окупованому Криму та прикордонних областях, а й у віддалених від України на сотні кілометрів регіонах.

За інформацією російського видання “Верстка”, принаймні в 21 російському місті вже скасовані паради.

Зокрема, паради скасовані в столицях регіонів, що межують з Україною – Курську, Бєлгороді та Брянську. Серед причин скасування влади називали “поточну ситуацію”, небажання “провокувати противника”. У Брянську заявили, що “не можуть” провести парад.

Влада Краснодарського краю формально не оголошувала про скасування парадів, але заявила, що військову техніку цьогоріч можна буде побачити тільки в Новоросійську (раніше паради проводили в Краснодарі і Сочі).

З “міркувань безпеки” від парадів відмовилися в Криму, а також в Калузі, Рязані, Орлі, Саратові, Калінінградській області, Липецьку і Єльці. Через “морально-етичні аспекти” скасували паради в Пскові і Великих Луках.

Крім того, парадів не буде у віддалених від фронту Тюмені (близько 2 тисяч км від кордону України), Нижньовартовську (2600 км), Сургуті (2500 км) і Ханти-Мансійську (2300 км). Тут скасування парадів пояснили бажанням висловити “солідарність з іншими регіонами країни, де з міркувань безпеки вже скасували святкові заходи”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube