Хороший приклад. Ердоган повідомив про “нейтралізацію” лідера ІДІЛ в Сирії


09:0101.05.2023

Спецоперацію, внаслідок якої загинув лідер «Ісламської держави», було проведено Національною розвідувальною організацією Туреччини.

Увечері в неділю, 30 квітня, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив, що лідер «Ісламської держави» Абу Хамза аль-Курейші був «нейтралізований» під час точкового удару, проведеного турецькою розвідкою.

Про це повідомляє видання TRT Haber.

Операція відбулася на початку цих вихідних у Джиндіресі, місті на півночі Сирії, приблизно за 7 кілометрів від турецького кордону. Інших подробиць поки невідомо.

«Сильна Туреччина є джерелом гордості для її громадян. Терористи більше не зможуть підняти голову у боротьбі. Це також сприяє безпеці Європи», – сказав президент Ердоган, коментуючи це повідомлення.

Він відзначив, що Національна розвідувальна організація успішно провела міжнародну операцію.

«Наше відомство вийшло на рівень, на якому перебувають американські та російські спецслужби», – похвалився турецький лідер.

Абу Хамза аль-Курейші – офіційний представник Ісламської держави , призначений після смерті Абу Хасана аль-Мухаджира 27 жовтня 2019 року.

Його ім’я вперше було названо 31 жовтня 2019 року в офіційному зверненні, випущеному медіацентром Al-Furqan Institute for Media Production і під назвою «А хто був вірний тому, про що він уклав завіт з Аллахом, тому він дарує велику нагороду».

Абу Хамза був представлений як «шейх- мухаджир Абу Хамза аль-Курейші».

Нагадаємо: Несподівано? В Туреччині підозрюють отруєння Ердогана і вбачають “російський слід”. Нібито через Крим© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube