В Парижі протестувальники увірвалися в штаб-квартиру Louis Vuitton (ФОТО)


17:3213.04.2023

Штаб-квартира французької розкішної групи LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), материнської компанії модного будинку Louis Vuitton, стала мішенню в рамках загальнонаціональних протестів напередодні прийняття рішення щодо суперечливої пенсійної реформи, яка передбачає підвищення пенсійного віку у Франції.

Про це пише news.sky.com.

Страйкуючі залізничники увірвалися до паризької штаб-квартири LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton (LVMH), яка також представляє такі бренди, як Christian Dior, Fendi і Givenchy, у четвер.

Вони приєдналися до демонстрантів у містах і містечках по всій країні в останній демонстрації гніву напередодні очікуваного рішення про те, чи відповідає непопулярний план президента Макрона щодо підвищення пенсійного віку у Франції конституційним нормам.

В Парижі протестувальники увірвалися в штаб-квартиру Louis Vuitton (ФОТО) 1
В Парижі протестувальники увірвалися в штаб-квартиру Louis Vuitton (ФОТО) 9
В Парижі протестувальники увірвалися в штаб-квартиру Louis Vuitton (ФОТО) 3
В Парижі протестувальники увірвалися в штаб-квартиру Louis Vuitton (ФОТО) 10
В Парижі протестувальники увірвалися в штаб-квартиру Louis Vuitton (ФОТО) 5
В Парижі протестувальники увірвалися в штаб-квартиру Louis Vuitton (ФОТО) 11

Плани передбачають підвищення загального пенсійного віку з 62 до 64 років, а працівники санітарних служб будуть змушені працювати на два роки довше – до 59 років.

Протестувальники, які виступають проти непопулярного плану президента Еммануеля Макрона щодо підвищення пенсійного віку у Франції, пройшли в четвер маршем у містах і містечках по всій Франції в останній демонстрації гніву перед прийняттям рішення про те, чи відповідає цей захід конституційним стандартам.

Як повідомляє CNN, президент Франції Еммануель Макрон стверджує, що реформи необхідні для стримування державних фінансів, і твердо стоїть на своєму, заявивши на цьому тижні, що “країна повинна продовжувати рухатися вперед”.

Виступаючи на пікеті сміттєспалювального заводу під Парижем у четвер вранці, Софі Біне, нова голова GGT, однієї з головних профспілок Франції, наполягала: “Поки пенсійна реформа не буде скасована, мобілізація так чи інакше триватиме”.

Мер Парижа Анн Ідальго висловила свою підтримку демонстрантам перед новим витком протестів.

“Напередодні рішення Конституційної ради я знову підтримую мобілізацію в Парижі і по всій Франції, – написала Ідальго в Твіттері.

“Ця реформа несправедлива і насильницька. Французи місяцями вимагають її відкликання, уряд повинен їх почути”, – написала вона.

Рішення суду в п’ятницю стане вирішальним у питанні про те, чи продовжаться протести. CFDT, інша головна профспілка Франції, була більш схильною до врегулювання шляхом переговорів.

В Парижі протестувальники увірвалися в штаб-квартиру Louis Vuitton (ФОТО) 7
В Парижі протестувальники увірвалися в штаб-квартиру Louis Vuitton (ФОТО) 12

Тим часом, за словами профспілки CGT, сміття знову заповнює вулиці Парижа, оскільки збирачі та працівники сміттєспалювальних заводів знову страйкують.

Це буде безстроковий страйк, підтвердив генеральний секретар відділення профспілки CGT у листі до мера Парижа.

Під час попереднього майже місячного страйку, що тривав до кінця березня, в найгіршому випадку по всій столиці було накопичено 10 000 тонн сміття.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube