“Простота хуже воровства”, – в ОП прокоментували заклик Білорусі до “негайного перемир’я”


06:5813.04.2023

Міністр закордонних справ Білорусі Сергій Алейник під час візиту до Угорщини заявив, що Мінськ виступає за “негайне перемир’я” і переговори між Україною і Росією, яка розв’язала повномасштабну війну.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що по суті Мінськ пропонує Україні не чинити опір і дати РФ “дорізати” себе.

Глава МЗС Білорусі заявив, що “треба зупинити загибель людей, негайно оголосити перемир’я та розпочинати переговори – що раніше, то краще”. Водночас він наголосив, що “перемир’я має бути “без права переміщення, перегрупування військ з обох сторін, без права перекидання зброї, боєприпасів, живої сили та техніки”.

“Феєричні танці феєричних людей. Найпотужніший фейковий “миротворець” – Білорусь – ультимативно пропонує нам припинити вогонь і сісти за стіл переговорів. Негайно. І зокрема – уважно – не менш ультимативно наполягає на… повній забороні передислокації, постачанні зброї, переміщенні військових”, – зазначив Подоляк.

Такою заявою, на думку радника глави ОП, Білорусь прямо каже: “Не чиніть опір вже і дайте Росії вас дорізати”.

“Чудово розумію, що легка життєрадісна дурість дозволяє сподіватися на поблажливе ставлення. Але не настільки ж слід виявляти свою життєву безглуздість”, – заявив Подоляк, нагадавши Білорусі, що вона опосередковано бере участь у війні на боці РФ.

Подоляк заявив, що Білорусь явно втратила залишки суб’єктності, тому “мовчки прожовує божевільні “ініціативи” божевільних “російських капелюшників” щодо тактичного ядерного”.

“І попри все це виходить так на публіку і каже: “А, можливо, ми виступимо у ролі посередника? Ми ж такі авторитетні. Ми ж маємо право слова”…. Простота точно гірша за крадіжку”, – додав Подоляк.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube