На кордоні з Кримом ми готові вирішити це питання дипломатично, – радник Зеленського Сибіга


06:2606.04.2023

Радник президента Володимира Зеленського Андрій Сибіга заявив, що Україна готова обговорити майбутнє Криму з Росією, коли ЗСУ досягнуть кордону окупованого Росією півострова.

Про це Сибіга сказав в інтерв’ю Financial Times

 “Якщо нам вдасться досягти наших стратегічних цілей на полі бою, і коли ми будемо на адміністративному кордоні з Кримом, ми готові відкрити дипломатичну сторінку для обговорення цього питання…

Це не означає, що ми виключаємо шлях звільнення (Криму) нашою армією”.

Видання відзначає, що його слова стали “найбільш чіткою заявою про зацікавленість в переговорах з РФ” з квітня 2022 року.

Крім того, слова Сибіги можуть заспокоїти західних чиновників, які “скептично ставляться до здатності України повернути півострів і побоюються, що будь-яка спроба зробити це військовим шляхом може підштовхнути президента РФ Володимира Путіна до ескалації війни, можливо, із застосуванням ядерної зброї”.

Наразі президент Зеленський виключив мирні переговори з РФ доти, доки російські війська не залишать всю територію України, включно з Кримом.

Сибіга займається питаннями зовнішньої політики в Офісі президента. За його словами, президент і його помічники зараз говорять про Крим, оскільки українська армія наближається до початку контрнаступу.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube