Дар’ю Трепову заарештували на 2 місяці за звинуваченням у вбивстві Татарського


19:2404.04.2023

Басманний суд Москви заарештував Дар’ю Трепову, обвинувачену в теракті в кафе Євгена Пригожина в Петербурзі. Як передає кореспондент “Можем объяснить“, вона пробуде в СІЗО щонайменше до 2 червня.

“Підтримати Трепову не прийшов жоден активіст, не було і її батьків. Співчуваючі вбитому воєнкору Владлену Татарському теж не були присутні. Зате прийшло більше сотні журналістів”, – передає кореспондент “МО” з будівлі суду. За його словами, дівчина виглядала пригніченою і переляканою, відверталася від журналістів, опускала очі.

Суд проходив у закритому для преси режимі. Спочатку за списком пускали тільки федеральні канали та агентства, а потім і зовсім закрили процес на прохання слідчого. У СК вважають, що відкрите засідання могло порушити недоторканність приватного життя. Трепова та її адвокат Данило Берман були проти закритого процесу.

Трепову обвинувачують за статтями про теракт і незаконний обіг вибухових речовин (ч. 3 ст. 205 КК РФ і ч. 4 ст. 222.1 КК РФ).

За даними слідства, Трепова принесла статуетку з вибухівкою в кафе в Санкт-Петербурзі за вказівкою осіб, які перебувають на території України. Унаслідок теракту загинув військкор Татарський, 30 осіб дістали поранення різного ступеня тяжкості. Раніше чоловік Трепової Дмитро Рилов розповідав про те, що дівчина дійсно виконувала завдання українських журналістів, але про вибухівку не знала. Telegram-канали з посиланням на джерела в силових структурах повідомляли, що Трепову завербував журналіст Роман Попков. Сам він це заперечує.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube