Путін не готовий йти ва-банк у війні в Україні – ISW


06:3527.03.2023

Президент росії володимир путін утримується від того, щоб йти ва-банк у війні проти України, і водночас не виносить на стіл переговорів жодних умов, окрім повної перемоги.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звіт ISW.

Аналітики вважають, що через неготовність йти до кінця путін не зміг підготувати і мобілізувати свою армію перед повномасштабним вторгненням. Він також вірив, що українці не будуть або не зможуть захищатися.

Російський диктатор також надто довго відкладав рішення про впровадження навіть часткової мобілізації і, навіть коли він приймав такі рішення, намагався обмежити їх вплив на російське суспільство та економіку.

Також аналітики вважають, що серія успішних контрнаступів ЗСУ необхідна для того, щоб переконати президента рф володимира путіна розпочати переговори на умовах України.

Українські військові мають показати, що вони можуть змінити перебіг бойових дій. ВСУ мають завдати армії РФ такої шкоди, що Путіну та найближчому оточенню стане ясно, що війська РФ не можуть сподіватися покращити результат війни, продовжуючи бойові дії.

Таким чином, численні великі перемоги України на оперативному рівні, ймовірно, потрібні для створення перспективи врегулювання війни шляхом переговорів або примусу Путіна до припинення бойових дій. Є підстави очікувати, що українські сили справді можуть досягти успіху за рахунок контрнаступів.

Ключові висновки ISW:

  • Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр закликала до інформаційного мовчання щодо можливого контрнаступу ЗСУ.
  • Російські блогери вихваляли інформаційні операції президента РФ Володимира Путіна, але заявляли, що розгортання ядерної зброї не змінює військового стану Росії і потребує захисту від майбутнього українського контрнаступу.
  • Окупанти провели обмежені наземні атаки на лінії Сватове – Кремінна.
  • Війська РФ продовжували атакувати Бахмут і досягли незначних успіхів у межах міста. Російські джерела стверджували, що бойовики ПВК “Вагнера” зайняли завод АЗОМ на півночі міста.
  • Російські війська продовжували наступ на лінії Авдіївка-Донецьк і досягли незначних успіхів у Мар’їнці.
  • Російські джерела повідомили про формування добровольчого батальйону “Ураган” у складі 1-ї диверсійно-розвідувальної бригади “Вовки” нерегулярного формування, що діє у районі Авдіївки.
  • Генштаб ЗСУ повідомив, що російська окупаційна влада в Бердянську вимагає від місцевих жителів отримати перепустки для пересування на вулиці.

Як повідомляло Інше ТВ, На Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках наші воїни відбили понад 60 атак противника – Генштаб© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube