Знову про “Оскар”. Нагорода фільму “Навальний” – це удар по Путіну, – Шейтельман (ВІДЕО)


22:3714.03.2023


“Оскар” було вручено канадській знімальній групі фільму “Навальний”, а не самому російському опозиціонеру. Про це сьогодні, 14 березня, заявив в ефірі телеканалу FREEДОМ політтехнолог і письменник Михайло Шейтельман.

Він зауважив, що премія присуджується за художній потенціал фільму, який часто відрізняє його від інших творів. Шейтельман сказав, що помилковим є твердження, що нагорода мала бути присуджена Олексію Навальному або українському народу. За словами експерта, канадська група зняла реальний фільм, який може бути відзначений престижною кінопремією.

Шейтельман вважає, що “Оскар” вже робив різні політичні помилки. А називати політикою геноцид українського народу, який чинить РФ сьогодні, — одна з них, наголосив спікер.

“Оскар” хотів гламуру та краси, на цьому наголошують луки родини Навальних та неможливість виступити на врученні нагороди президента України Зеленського. Водночас, на думку Шейтельмана, дружину Навального не можна назвати політичним представником.

Також спікер наголосив, що “Оскар” — це про політику, і він визначає, що добре, а що погано. Шейтельман упевнений, що “Оскар” фільму “Навальний” став ударом по Путіну.

“Оскар” визначає, що таке добре, що таке погано. Наприклад, Голокост, расова дискримінація — це погано, тому він вручає премії за такі фільми. Оскар показує, що саджати політичних опонентів у в’язницю— це погано. “Оскар” не вручив премію за фільм “Путін”. “Оскар” дали за фільм про борця за свободу. Тобто так, “Оскар” визнав та поставив печатку на Навального, що той визнаний тепер в Америці борцем за свободу Росії. Це правда. Тож у цьому сенсі це, безумовно, удар по Путіну”, — сказав гість ефіру.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube