Сі Цзіньпін планує поговорити із Зеленським поряд з планами на зустріч з путіним – WSJ


16:2613.03.2023

Китайський лідер Сі Цзіньпін планує вперше з початку війни в Україні поговорити з Президентом України Володимиром Зеленським, ймовірно, після того, як наступного тижня відвідає москву, щоб зустрітися з президентом росії володимиром путіним, з посиланням на джерела, знайомі з цим питанням, повідомляє Wall Street Journal, пише УНН.

За словами деяких людей, переговори з путіним та Зеленським, “останні з яких, як очікується, відбудуться віртуально”, “відображають прагнення Пекіна відігравати активнішу роль у посередництві у припиненні війни в Україні”.

Як вказано, Сі розглядає можливість відвідування інших європейських країн у межах своєї поїздки до росії, хоча, за словами людей, його повний маршрут ще не підтверджено.

“Пряма розмова із Зеленським, якщо вона відбудеться, стане важливим кроком у спробах Пекіна зіграти роль миротворця в Україні, які й досі зустрічали в Європі скептично. Це також зміцнить репутацію Пекіна як глобального впливового посередника після того, як минулого тижня він сприяв несподіваному дипломатичному прориву між Саудівською Аравією та Іраном”, – зауважує видання.

Читайте: В Китаї пройшов дощ з хробаків. Жахливе видовище (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube