Зеленський провів чергову Ставку: говорили про обстановку на фронті, та про відповіді на удари терористів (ВIДЕО)


20:2510.03.2023

Щойно закінчилося засідання Ставки. Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави. Схід та південь, кордон. Бахмут і наші можливості посилитися там. Наші відповіді на удари терористів. Захист Херсона та громад Дніпропетровщини, Чернігівщини, Сумщини. Наші потреби в боєприпасах і постачання.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав у своєму відеозверненні.

“Хочу сьогодні особливо відзначити наших бійців, які захищають Україну на Донеччині. Щодня вони дають вагомі підстави для подяки, дають вагомі результати для України. Морпіхи 35-ї та 36-ї окремих бригад морської піхоти, 55-та окрема артилерійська бригада, десантники «Сімдесятдевʼятки»… Дякую вам, воїни! І окремо хочу подякувати бійцям спецпідрозділу ГУР МО «Шаман» – за Бахмут, за міцну участь в обороні міста. Українці сильні, коли дбають одне про одного. Українці вільні, коли захищаються. Слава нашому прекрасному народу! Світла памʼять нашим воїнам, які віддали своє життя за нашу державу! Слава Україні!” – сказав Зеленський.

Читайте: Оборонна операція в Бахмуті продовжується. Зеленський провів засідання Ставки

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зеленський провів чергову Ставку: говорили про обстановку на фронті, та про відповіді на удари терористів (ВIДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube