Комплексна, важка та рутинна робота на багато років. У МВС є алгоритм дій на Донбасі і в Криму після деокупацї


09:4707.03.2023

Міністерство внутрішніх справ розробило алгоритм роботи після того, як Україна деокупує частини Донецької та Луганської областей і Крим, які перебували під контролем РФ дев’ять років.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка в ефірі телемарафону.

“Такий алгоритм роботи щодо функцій МВС на майбутніх деокупованих територіях нашої держави має міністерство. У нас є розрахунки і особового складу, персоналу наших служб. І, звичайно, ми працюємо у тісній взаємодії і з Міноборони та з іншими міністерствами”, – зазначив Клименко, відповідаючи на питання про алгоритм дій після деокупації Криму та ОРДЛО.

За його словами, це буде комплексна, важка та рутинна робота на багато років. Зокрема, це стосується і дошкільної освіти, і повернення програм підготовки у школах, і роботи адміністрацій, і роботи правоохоронного блоку, і роботи з колаборантами.

“Тобто повністю поновлення та встановлення державної влади на тимчасово окупованих територіях нашої держави”, – додав міністр.

Нагадаємо, що в Україні створюється Національний корпус кримськотатарської мови© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube