Трампа підтримує більшість консерваторів США


12:0405.03.2023

Екс-президент США Дональд Трамп отримав на конференції консерваторів (CPAC) 62% підтримки в якості майбутнього висуванця від Республіканської партії на президентських виборах 2024 року, повідомляє Кореспондент.

На зборах консерваторів, які відбулися в суботу в штаті Меріленд, губернатор Флориди Рон ДеСантіс заручився підтримкою 20% учасників. На третьому місці з 5% опинився бізнесмен Перрі Джонсон.

Загалом було опитано дві тисячі представників CPAC, яким запропонували заповнити анкети щодо можливих кандидатів у президенти.

Під час опитування в серпні Трамп отримав 69% підтримки.

Екс-президент, який висунув у листопаді свою кандидатуру для участі у виборах, залишається найпопулярнішим і найвпливовішим політиком у Республіканській партії, зазначає видання. Конференція консервативних лідерів та активістів постійно підтримує його як потенційного кандидата.

У той же час, популярність губернатора Флориди ДеСантіса серед консерваторів стрімко зросла по всій країні завдяки рішучій боротьбі проти обмежень, пов’язаних з пандемією коронавірусу, та агресивним висловлюванням щодо медіа, корпорацій та профспілок вчителів. Політологи очікують, що ДеСантіс розпочне кампанію за висування від республіканців дещо пізніше, хоча поки що його шанси не надто високі.

Серед інших ймовірних кандидатів у президенти від Республіканської партії – колишній держсекретар Майк Помпео, екс-віце-президент Майк Пенс, губернатор Нью-Гемпшира Кріс Сунуну, сенатор Тім Скотт із Південної Кароліни, екс-губернатор Південної Кароліни Ніккі Гейлі, сенатор Тед Круз із сенатор Тед Круз.

Як зазначає видання, щорічне опитування CPAC традиційно вважається барометром настроїв консервативного руху.

Читайте: Перспективно. В США мінюст дозволив притягнути Трампа за штурм Капітолію

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Трампа підтримує більшість консерваторів США' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube