Ще одна інформаційна операція росії: навіщо путін став лякати своїх співгромадян «розпадом рф і зникненням російського народу»


08:0228.02.2023

Російська влада звинуватила Захід у намаганні розділити рф на частини. Такі заяви кремля є звичайнісінькою інформаційною спецоперацією, яка має на меті виправдати продовження війни проти України.

Про це повідомляє у своєму традиційному щоденному огляді подій російсько-українського військового конфлікту американський Інститут вивчення війни (ISW), пишуть Новини.LIVE.

Аналітики ISW нагадали свіжі заяви президента рф путіна та заступника голови радбезу цієї країни дмитра медведєва про можливий розпад росії, на якому нібито наполягає Захід.

Ці заяви, пояснили у Інституті, є нічим іншим, як спроби представити нинішню війну як найвищі ставки для росії та Заходу. 

Путін, імовірно, сподівається створити такі інформаційні умови, щоб можна було звинуватити Україну і Захід у загрозі виживанню самої росії у відповідь на російські невдачі на фронті та підтримку Заходом української армії.

Експерти ISW нагадали, що жоден західний топчиновник ніколи не закликав до поділу росії на різні країни. Західні лідери взагалі дуже обережно формулюють свої цілі щодо надання Україні військової допомоги.

Як повідомляло Інше ТВ, 26 лютого російський диктатор володимир путін у коментарі журналістам заявив, що, якщо Заходу вдасться розвалити російську федерацію, то “російський народ не зможе зберегтися як єдине ціле – він розпадеться на окремі регіональні ідентичності”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube