Японія ввела санкції проти 73 організацій та 39 громадян росії


09:3828.02.2023

Уряд Японії оголосив про заморожування активів 73 юридичних та 39 фізичних осіб із росії, а також дев’ятьох осіб із Криму, так званих “днр” та “лнр”, Запорізької та Херсонської областей.

Під санкції потрапили, зокрема, голова концерну “Калашников” Алан Лушніков та заступник міністра оборони Росії Віктор Горьомикін.

Про це пише «Радіо Свобода».

Обмеження також стосуються начальника управління російського президента із забезпечення діяльності держради олександра харичева, його заступника бориса рапопорта та турпал-алі ібрагімова, названого родичем голови чечні рамзана кадирова. Також під санкції потрапили співробітники генштабу збройних сил росії та обчислювального центру при генштабі.

Під санкції потрапили холдингова компанія “ак барс”, федеральний центр подвійних технологій “союз” та холдинг “роселектроніка”, низка інститутів та дослідницьких центрів, пов’язаних з військово-промисловим комплексом, у тому числі фізичний інститут ім. п.м. лебедєва.

Як повідомляло Інше ТВ, 121 юридична та фізична особа: Євросоюз офіційно схвалив 10-й пакет санкцій проти Росії© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube