Було декілька сценаріїв: Данілов пояснив, чому українців не попередили про повномасштабне вторгнення


18:1126.02.2023

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв’ю “Радіо Свобода” пояснив, чому влада не попередила українців щодо загрози повномасштабного вторгнення. За його словами, вище керівництво країни попередньо мало декілька дат, але достеменно спрогнозувати, як і куди піде ворог – ніхто не міг, передає УНН.

Цитата

“Було декілька сценаріїв щодо початку війни. Дат було багато. Було на 22-ге, ми вже мали карту псковських десантників. Крайня, коли ми зрозуміли, що це було на 22-ге, це коли ми вже мали після вторгнення картину, карту псковських десантників, однієї з частин псковських десантників, яка безпосередньо мала заходити по тому маршруту, який був на цій мапі”, – каже Данілов.

Деталі

За його словами, було багато попереджень щодо ймовірних дат вторгнення від західних партнерів. Зокрема, це нібито мало відбутися у листопаді, потім – в грудні, потім називали 15 січня. Цих дат було багато.

Данілов нагадав, що й справді прямого попередження про плани росії розпочати повномасштабне попередження з дня на день не було, але 23 лютого Україна запровадила надзвичайний стан.

Також Данілов наголосив, що 24 лютого 2022 – не початок війни, вона почалася тоді, коли російський диктатор володимир путін вдерся на український Кримський півострів.

Читайте: Наші танки будуть на Красній площі і це буде справедливість – Данілов© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube