В ВР зареєстрували проект постанови про капітуляцію РФ


14:3522.02.2023

У Верховній Раді України зареєстровано проєкт постанови № 9044 щодо основних принципів переговорів про капітуляцію Російської Федерації або її правонаступників та умови завершення війни. 

Ініціаторами документу є Олег Дунда, В’ячеслав Рубльов (обидва з фракції «Слуга народу») та Лариса Білозір (група «Довіра»).

Автори нагадали, що військова агресія Російської Федерації проти України розпочалася 20 лютого 2014 року з військової операції збройних сил Російської Федерації із захоплення частини території України – Кримського півострова, та переросла у повномасштабне військове вторгнення 24 лютого 2022 року із застосуванням державою-агресоркою усіх видів зброї, у тому числі, заборонених міжнародними документами, відкритих погроз застосування ядерної зброї, безпрецедентними за своєю жорстокістю воєнними злочинами і злочинами проти людяності – актами геноциду Українського народу.

«Верховна Рада України наголошує, що завершення військової агресії Росії проти України можливо лише на умовах капітуляції Російської Федерації або її правонаступників», – йдеться у тексті заяви.

В ВР зареєстрували проект постанови про капітуляцію РФ 1
В ВР зареєстрували проект постанови про капітуляцію РФ 7
В ВР зареєстрували проект постанови про капітуляцію РФ 3
В ВР зареєстрували проект постанови про капітуляцію РФ 8
В ВР зареєстрували проект постанови про капітуляцію РФ 5
В ВР зареєстрували проект постанови про капітуляцію РФ 9
Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В ВР зареєстрували проект постанови про капітуляцію РФ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube