Офіційний Париж не має бажання “розгромити” росію – Макрон після Мюнхенської конференції


09:2919.02.2023

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що хоче перемоги України над росією у війні, але не її руйнування.

Про це він сказав у літаку в інтерв’ю Le Figaro та ще двом французьким ЗМІ після Мюнхенської безпекової конференції, пише «Ліга.Новини».

“Я хочу, щоб росія зазнала поразки в Україні, і я хочу, щоб Україна змогла відстояти свою позицію, але я переконаний, що зрештою це не буде укладено військовим шляхом”, – сказав Макрон.

Він заявив, що офіційний Париж не має бажання “розгромити” росію.

“Я не думаю, як деякі, що росія має бути повністю розгромлена, атакована на її території. Дехто хоче перш за все розтрощити росію. Це ніколи не було позицією Франції і ніколи не буде”, – сказав він.

Французький лідер зазначив, що деякі, особливо у східній Європі, дотримуються жорсткішої лінії і різко критикували його висловлювання про те, що росію не слід принижувати.

“Сьогодні необхідно, щоб Україна очолила воєнний наступ, який зруйнує російський фронт, щоб спровокувати повернення до переговорів”, – вважає Макрон.

На думку французького лідера, зараз жодна із сторін не може повністю здобути перемогу – ні Україна, ні росія. Макрон зазначив, що наслідки російської мобілізації не такі великі, як очікувалося, і вона зараз на межі своїх можливостей.

Як повідомляло Інше ТВ, До кінця лютого Китай обіцяє представити свій варіант «політичного врегулювання українського питання»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube