Є можливість закінчити війну до кінця року, – Зеленський (ВІДЕО)


20:4417.02.2023

В кінці тижня президент України Володимир Зеленський розповів про результати сьогоднішнього насиченого подіями дня.

Рін розповів, що сьогодні в Києві був очільник уряду Нідерландів Марк Рютте, лідер країни, яка допомагає нам захищати Україну і всю Європу.

-Нідерланди серед надійних партнерів нашої країни. Це проявляється і зброєю, і політичною підтримкою, і юридичною. Сьогодні ми провели змістовні переговори, буде більше зброї, більше тиску на державу-терориста, більше можливостей відновити справедливість. Разом з Нідерландами ми працюємо над покаранням Росії за цю агресію, над компенсацією збитків, завданних цією війною. І є вже конкретне рішення – розмістит в Гаазі реєстр збитків. Це перший вагомий аргумент майбутнього компенсаційного механізму.

Зеленський також розповів про участь у Мюнхенській безпековій конференцій і про те, що в разі допомоги Україні зброєю можна закінчити війну цього року.

– Наш дипломатичний марафон продовжується без перерви – від мого візиту до Вашингтона в грудні.

Уже створено танкову коаліцію для України, уже знімається табу на постачання далекобійних ракет, уже є нові здобутки в посиленні нашої артилерії, і вже світ почув – наскільки необхідним для загальносвітової безпеки є створення авіаційної коаліції для України.

Ми завжди базуємо свою зовнішню політику на повазі до всіх учасників міжнародних відносин. Усі нації є рівними і заслуговують на незалежне життя, на мирну співпрацю з іншими народами.

Такий наш принцип зустрічає розуміння у всіх частинах світу. І я дякую кожній державі, кожному народу, які підтримують українські зусилля щодо стабілізації міжнародних відносин.

Дякую всім, хто тримає наші позиції на фронті, хто знищує ворога і хто дає нам усім віру у перемогу. У перемогу України!© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube