Україна розпочинає підготовку дипломатичних кадрів для Африки – Кулеба


19:5414.02.2023

На базі Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України розпочинається комплексний чотириденний навчальний онлайн-курс для дипломатів із країн Африки, курс продовжить “ренесанс відносин” України та країн Африки, зазначив глава МЗС Дмитро Кулеба, пише Iнтерфакс.

“Під час мого турне наші африканські партнери виявили неабиякий інтерес у вивченні українського дипломатичного досвіду. За рік протидії повномасштабному вторгненню Росії Україна зарекомендувала себе як беззаперечний міжнародних лідер у сферах комунікацій, публічної дипломатії, боротьби з дезінформацією та антикризового реагування. Навчальний курс, який розробило МЗС України, продовжить ренесанс відносин України та країн Африки, а також стане нашим практичним внеском у зміцнення стійкості країн Африканського континенту”, – наводить слова Кулеби пресслужба МЗС.

У рамках курсу “Безпека та дипломатія у воєнний час. Український досвід” понад 200 дипломатів з таких країн, як Нігерія, Кенія, Ефіопія, Сомалі, Кот-д’Івуар, ПАР, Ботсвана, Мозамбік та Сенегал, матимуть унікальну можливість запозичувати досвід українських дипломатів-практиків, провідних науковців-міжнародників і експертів аналітичних центрів.

За словами Кулеби, в рамках активізації відносин з Африкою МЗС України планує провести у 2023 році серію аналогічних навчальних курсів для низки інших африканських країн.

Читайте: Пригожин боїться, що американці відсічуть “Вагнер” від джерел фінансування в Африці© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube