Колишній охоронець Медвєдєва втік за кордон і шантажує його непристойними відео. Чи заплатить Кремль? Вісті з болот


17:1710.02.2023

Путін все більше своїх обов’язків перекладає на дублерів, а сам переймається тим, що передоручити нікому. Ті й це в нього виходить не дуже, і в оточенні диктатора все більше тих, кто розуміє, до чого це все йде. А тут ще медвєдєвський шантажист. І справа не в грошах, а в ганьбі – і за те, що хтось на таке насмілився, і за те, раптом ці відео стануть публічними.

Про останні конфлікти в Кремлі пише Телеграм-канал Гнерал СВР, відомий своїми інсайдами з владних кабінетів рф.

“Президент Росії Володимир Путін настільки добре спрацювався на підмінах зі своїм основним дублером, що подібним фокусам позаздрив би будь-який професійний ілюзіоніст, включно з Девідом Копперфільдом і Амаяком Акопяном. Учора людина, схожа на Володимира Путіна, провела засідання наглядової ради Агенції стратегічних ініціатив, зустрілася з представниками авіаційної галузі та навіть вручила державні нагороди на урочистому вечорі, присвяченому 100-річчю цивільної авіації.

Сам президент Росії Володимир Путін провів дві офіційні зустрічі з главою Агенції стратегічних ініціатив Світланою Чупшевою і з міністром транспорту Савельєвим, а в решту часу був зайнятий більш важливими справами. Так, президент провів нараду з керівництвом військового блоку, під час якої обговорив ситуацію на фронті і вкотре отримав від військового керівництва запевнення в тому, що цей наступ російських військ може виявитися не настільки результативним, як він розраховує. Без загальної мобілізації та достатньої кількості озброєнь, якої просто немає і не передбачається, відчутних перемог чекати не доводиться. Черговий раз президенту запропонували, не витрачати даремно ресурси, сконцентруватися на обороні вже зайнятих територій. Путін відмовився обговорювати подібні пропозиції і висловив упевненість в успіху в реалізації поставлених завдань і досягненні цілей. Як зазвичай у таких випадках зривався на нецензурну лексику і погрози.
Після наради з військовими президент заслухав доповідь щодо ситуації з колишнім співробітником ФСО, який втік за кордон, який був в охороні в Дмитра Медведєва і тепер шантажує колишнього президента Росії обіцянками “продати” ЗМІ відеоматеріали, які він має, де співробітники ФСО, проводячи екзекуційні заходи з виведення Дмитра Анатолійовича із запою, наносять йому побої, занурюють головою в унітаз, плюють у фізіономію і всіляко знущаються із заступника Путіна за головуванням у Радбезі. Колишній охоронець вимагає всього двадцять мільйонів доларів у криптовалюті й обіцяє все знищити та забути все побачене. Як доповідають президенту, поки нічого вдіяти не можна, шантажист поза досяжністю і, мабуть, доведеться заплатити”, – пише Генерал СВР.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Колишній охоронець Медвєдєва втік за кордон і шантажує його непристойними відео. Чи заплатить Кремль? Вісті з болот' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube