Путін відсвяткує річницю війни концертом в Лужниках. Скільки зараз платять масовці? За рік ціна впала втричі


16:3810.02.2023

Росіяни відзначать річницю кривавого вторгнення в Україну мітингом-концертом у Лужниках 22 лютого. У ньому може взяти участь президент країни-агресорки Володимир Путін.

За словами джерел “РБК“, мітинг-концерт 22 лютого може розглядатися як своєрідне “продовження” послання Путіна Федеральним зборам РФ, яке ЗМІ анонсували на 21 лютого. Кремль поки що цю дату не підтверджував.

Це підтвержують і джерела пропагандистів “РИА-Новости“. Мітинг розрахований на 200 тисяч осіб.

Речник російського президента Дмитро Пєсков сказав РБК, що йому “поки що нічого сказати” про захід у Лужниках.

За участь у столичному мітингу до першої річниці початку війни масовка отримуватиме від 500 рублів. Це втричі менше, ніж пропонували на мітингу на підтримку анексії.

Про розцінки пишуть у групах із набору масовки та акторів, з’ясував “Можем объяснить“. Кандидатам повідомляють, що захід у Лужниках триватиме 2-3 години, і на ньому буде весело. Обіцяють оплату в 500 рублів.

А ось студентів московського Політеху і бюджетників просять прийти на той самий концерт безкоштовно – від них очікують безкорисливої підтримки війни. При цьому просять узяти з собою родичів, друзів і знайомих. Також на мітинг зганятимуть волонтерів, щоб вони допомагали справлятися з натовпами людей, а заодно забезпечували масовість.

На торішній вересневий вересневий мітинг-концерт з нагоди анексії чотирьох регіонів України масовку набирали на той самий час – 3 години – але за втричі більшу ціну: як писав “МО” тоді платним “патріотам” пропонували постояти за Путіна за 1500 рублів.

Востаннє Путін виступав у Лужниках 18 березня через три тижні після початку повномасштабної війни проти України. Шоу було присвячене восьмиріччю анексії Криму.

21 лютого виповниться рік після того, як Путін оголосив про визнання “незалежності” угруповань “ДНР” і “ЛНР”. Наступного дня Держдума та Рада федерації Росії ратифікували договори про співпрацю із цими угрупованнями.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube