Україна на Мюнхенській конференції просуватиме надання далекобійних ракет і бойових літаків


15:2007.02.2023

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав три пріоритетні теми, які Україна цього року просуватиме на Мюнхенській безпековій конференції: постачання далекобійних ракет і бойових літаків для України, членство нашої держави в НАТО та майбутнє росії. Його заяву цитує МЗС, повідомляє УНН.

“Ця Мюнхенська безпекова конференція буде дуже важливою. На ній зберуться ключові фігури в питаннях євроатлантичної безпеки. У центрі уваги будуть теми, які безпосередньо дотичні до безпеки України, Європи та світу загалом”, – заявив Кулеба.

Кулеба нагадав, що рік тому саме на Мюнхенській безпековій конференції Президент України Володимир Зеленський виступив із програмною промовою, у якій зокрема закликав надати Україні зброю.

“Цьогоріч ми будемо просувати на Мюнхенській безпековій конференції пріоритетні для України теми. Ключова – це постачання далекобійних ракет і відкриття постачання бойових літаків, оскільки саме літаки є останнім типом зброї, який потрібно розблокувати, всі інші позиції ми за минулий рік відкрили командними зусиллями. Будемо також говорити про членство України в НАТО і взагалі про майбутнє росії”, – розповів Кулеба.

Читайте: F-16 може бути не першим літаком, який отримає Україна, – Кулеба© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube