Президентка Грузії хоче, щоб у рамках мирної угоди з Україною РФ вивела війська з Абхазії та Осетії


23:0101.02.2023

На думку президентки Грузії Саломе Зурабішвілі, майбутнє дипломатичне врегулювання повномасштабної війни Росії проти України має також включати питання виведення грузинських військо з окупованих грузинських територій.

Про це, як повідомляє “Європейська правда”, вона сказала в інтерв’ю Bloomberg.

“Росія повинна затямити, де проходять її кордони. Питання Грузії повинні обговорюватись, тому що ніхто не повинен думати, що ця війна може бути вирішена без відступу Росії з усіх окупованих територій”, – зазначила грузинська президентка.

На думку Зурабішвілі, вирішальна поразка президента Росії Владіміра Путіна в Україні швидко наближається, і “Росія вже практично програла битви, якщо не повністю війну”.

Вона додала: якщо Захід не вимагатиме повного виведення Росією окупаційних військ, то “зробить ще одну велику помилку – таку ж велику, як у 2008, 2014 роках”.

Як відомо, в серпні 2008 року російські війська вдерлися до Грузії, окупуваши одну п’яту її частину й проголосивши на цій території дві маріонеткові невизнані держави – Південну Осетію та Абхазію.

Як повідомляло Інше ТВ, Україна просила Грузію повернути їй «Буки», які були надані у 2008 році. Також повідомлялось Грузія пояснила, чому відмовила Україні у військовій допомозі.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Президентка Грузії хоче, щоб у рамках мирної угоди з Україною РФ вивела війська з Абхазії та Осетії' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube