Чиновників РФ не запросили на Мюнхенську конференцію з безпеки


13:2801.02.2023

Голова Мюнхенської міжнародної конференції з безпеки Крістоф Хойсген заявив, що представників уряду Росії цього року не запрошено на конференцію. Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу MDR 1 лютого, повідомляє Кореспондент.

Хойсген пояснив це небажанням надавати трибуну авторитетного міжнародного безпекового форуму для пропаганди президента РФ Володимира Путіна.

“Висловлювання, які ми щодня чуємо з Кремля, не дозволяють зробити висновок, що Росія хоча б на йоту відступить від того, що Путін проголосив метою війни, а саме, руйнування України”, – зазначив він.

За словами Хойсгена, замість урядовців від Росії запрошено представників громадянського суспільства та опозиції, у тому числі колишнього чемпіона світу з шахів Гарі Каспарова та олігарха Михайла Ходорковського.

Зазначається, що Хойсген, який раніше обіймав посаду радника екс-канцлера ФРН Ангели Меркель із зовнішньої політики, виступив на захист підтримки, яку Німеччина надає Україні.

“Путін чітко заявив, що він зрештою прагне відтворення Радянського Союзу. Якщо російський президент досягне успіху в Україні, то він врешті-решт вторгнеться і в країни Балтії. Оскільки ці країни є членами НАТО, це безпосередньо торкнеться Німеччини, будуть задіяні союзницькі зобов’язання. Цьому потрібно запобігти, тому Україні потрібно надавати допомогу”, – заявив він.

Зазначимо, що Міжнародна Мюнхенська конференція з безпеки відкривається 17 лютого.

Читайте: Міністри закордонних справ країн G7 обговорять війну росії проти України у лютому в Мюнхені

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Чиновників РФ не запросили на Мюнхенську конференцію з безпеки' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube