На наступному тижні Японія додатково вводить санкції проти деяких росіян та російських компаній за підтримку війни в Україні


12:3827.01.2023

Токіо з 3 лютого запроваджує додаткові персональні санкції проти осіб, пов’язаних із Росією, а також розширює експортні обмеження.

Про це пише «Українська правда» з посиланням на Міністерство закордонних справ Японії.

Японія розширила персональні санкції щодо 22 фізичних осіб і 3 організацій із РФ, також вводить експортні обмеження до 49 російських компаній.

Серед фізичних осіб – дитячий омбудсмен Марія Львова-Бєлова, заступник міністра оборони РФ Михайло Мізінцев, віце-прем’єри Дмитро Чернишеко та Андрій Бєлоусов, родичі російського олігарха Сулеймана Керімова, а також генерали російської армії, гуляйтери, призначені загарбниками на посади на окупованих територіях.

Підсанкційні компанії поповнили корпорація “Іркут”, АТ “Московський машинобудівний завод “Авангард”, ПАТ “Камаз”, конструкторські бюро, науково-технічні центри та інші.

Як нагадує видання, у жовтні минулого року Кабінет міністрів Японії погодив запровадження нових санкцій проти Росії у зв’язку з односторонньою анексією Москвою чотирьох областей України.

Як повідомляло Інше ТВ, Швейцарія слідом за ЄС заборонила надання низки послуг РФ та обмежила туди експорт товарів подвійного призначення

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На наступному тижні Японія додатково вводить санкції проти деяких росіян та російських компаній за підтримку війни в Україні' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube