Знаємо, що планують окупанти, і протидіємо, – Зеленський (ВІДЕО)


22:4226.01.2023

-Сьогодні ми витримали черговий масований ракетний удар терористів. Удар, який повністю підтверджує все те, про що ми говорили з партнерами.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fzelenskiy.official%2Fvideos%2F6305164762836517%2F&show_text=false&width=560&t=0

Цю російську агресію можна і треба зупиняти тільки адекватною зброєю. Нічого іншого держава-терорист не зрозуміє. Зброєю на полі бою. Зброєю, яка дає захист нашому небу. Новими санкціями проти Росії. Та зброєю юридичною: треба працювати ще активніше для створення трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України.

Кожна російська ракета проти наших міст, кожен іранський безпілотник, який застосовується терористами, – це аргументи, чому потрібно більше зброї. Тільки зброя знешкоджує терористів.

Зокрема, розширюємо нашу танкову коаліцію (є відповідне рішення Канади – я дякую за це). Уже 12 країн є в нашій танковій коаліції.

І я вдячний усім у світі, хто реально протидіє терору разом із нами, хто пришвидшує постачання Україні необхідних засобів оборони і хто готовий посилювати санкційний тиск на державу-терориста.

Зеленський також передав “привіт” скандальному нардепу Тищенко, зазначивши, що будь-який виїзд за кордон людей на державній службі чи в державних інтересах, повинен бути узгоджений з останніми рішеннями СНБО. А якщо ні – то ні.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Знаємо, що планують окупанти, і протидіємо, – Зеленський (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube