Зеленський прокоментував маячню Лукашенко про “пакт про ненапад”


17:2424.01.2023

Президент України Володимир Зеленський вважає, що ймовірність наступу російських військових з Білорусі існує, однак він буде безуспішнім.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Зеленський заявив на спільному брифінгу з президентом Фінляндії Саулі Нііністьо. Зокрема, глава держави прокоментував заяву Білорусі про пропозиції підписання з Україною “пакту про ненапад”: “Все, що Україна офіційно пропонує, ви чуєте. Ми нападати на Білорусь не збираємося і ніколи не збиралися. Немає таких намірів”.

“Це головний сигнал від усього українського народу до білоруського народу”, – зазначив він.

Президент наголосив, що для України дуже важливо, щоб Білорусь не втратила свою незалежність і не вступила, попри жоднен вплив будь-кого, у цю “абсолютно ганебну війну”.

“Що стосується цього напрямку… Я бачу, що більшість населення Білорусі, я впевнений, що більшість військових незалежної Білорусі, які є військовими саме Білорусі, вони не хочуть нападати й іти силою зі зброєю на українське суспільство”, – сказав Зеленський.

Він додав, що Україна буде здивована, якщо на цьому напрямку відбудеться наступ саме білоруських військ.

“Що стосується російських військ, які можуть опинитися сьогодні на будь-якій території будь-якої держави, бо вони вважають, що у них такий, знаєте, “військовий Шенген”, і тому, мені здається, це все залежить від поваги населення будь-якої держави до своєї держави, а також поваги керівництва тієї чи іншої держави, яка може допустити або не пускати військових, озброєних людей на свою незалежну територію”, – вважає глава держави.

На його думку, “виклик такий може бути”, однак українські військові наразі мають завдання готуватися до будь-яких викликів.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зеленський прокоментував маячню Лукашенко про “пакт про ненапад”' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube