Голити чи не голити. Герасимов видає безглузді накази, — розвідка Британії


12:4823.01.2023

Особовому складу окупаційних військ, поки вони зазнають великих втрат в Україні, забороняють користуватися телефонами, їздити на цивільному транспорті й носити бороди.

Російських військових після призначення Валерія Герасимова на посаду Командувача Об’єднаного угрупування військ в Україні намагаються “приструнити”, видаючи безглузді заборони.

Про це йдеться у новому звіті військової розвідки Міноборони Великої Британії від 23 січня.

Відомство зазначає, що після свого призначення Герасимов намагається підняти рівень дисципліни в ЗС РФ.

Так, офіцери всіма силами намагаються “приструнити” підлеглих, запроваджуючи безглузді заборони. Бійцям не дозволяють носити нестандартні стрижки, користуватися смартфонами та їздити на цивільному транспорті.

“Ці заходи були зустрінуті скептичними відгуками. Проте найбільше глузувань викликали спроби покращити якість гоління військовослужбовців. Власник “Групи Вагнера” Євген Пригожин розкритикував військове керівництво, заявивши, що війна — час активних і мужніх людей, а не гладко поголених”, — йдеться в звіті розвідки Великої Британії.

Відомство зазначає, що підрозділи ЗС РФ продовжують перебувати в оперативному глухому куті, втрачаючи бойову техніку й особовий склад, а пріоритети, озвучені Герасимовим, лише посилять побоювання багатьох скептиків у російському суспільстві.

Командувача, як і голову Міноборони Сергія Шойгу, сприймають як людей, які не на своєму місці та не розуміють, як треба керувати процесами.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Голити чи не голити. Герасимов видає безглузді накази, — розвідка Британії' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube