Міністерство фінансів США визнало Вагнер транснаціональною злочинною організацією


22:1020.01.2023

Про це заявив високопоставлений представник адміністрації США, повідомило видання Reuters.

“У координації з цим визначенням, наступного тижня ми також введемо додаткові санкції проти ПВК Вагнера і мережі її підтримки на кількох континентах. Ці дії визнають трансконтинентальну загрозу, яку становить ПВК Вагнера, в тому числі через його постійну серйозну злочинну діяльність”, – заявив чиновник.

Зокрема додається, що оголошення ПВК Вагнера транснаціональною злочинною організацією згідно з указом президента США заморожує будь-які американські активи й забороняє американцям надавати кошти, товари або послуги цій групі.

“Цими та іншими діями ми хочемо звернутися до будь-якої компанії, яка розглядає можливість надання підтримки ПВК Вагнера, з наступним меседжем: Вагнер – це злочинна організація, яка здійснює широкомасштабні звірства і порушення прав людини, і ми будемо невпинно працювати над тим, щоб ідентифікувати, підірвати, викрити й переслідувати тих, хто допомагає ПВК Вагнера, – заявив чиновник.

Нагадаємо, ПВК Вагнера з’явилася у 2014 році та активно діяла в низці країн, де Росія має важливі інтереси Росії – зокрема Сирії, Лівії, ЦАР та Україні. Там вони, серед іншого, скоювали воєнні злочини й злочини проти людяності. Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну вагнерівці брали участь у розправах над мирними жителями. До ПВК нині вербують ув’язнених із російських тюрем.

Нагадаємо також, що ФБР оголосила в розшук Пригожина – пропонує за його “голову” $250 тисяч (ФОТО)

У Конгресі США запропонували визнати ПВК “вагнера” терористичною організацією

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Міністерство фінансів США визнало Вагнер транснаціональною злочинною організацією' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube